Pierwszy trailer gry Sniper: Ghost Warrior 3 od CI Games

CI Games przygotowują kolejną wielką produkcję, czyli Sniper: Ghost Warrrior 3, które trafi na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Producenci gry Sniper: Ghost Warrior 3 zaprezentowali pierwszy materiał wideo z wypowiedziami na temat projektu. Co jednak najważniejsze, w filmik wpleciono również fragmenty rozgrywki.

CI Games jest rozochocone sukcesem Lords of the Fallen i pieniądze z tamtej inwestycji planuje dalej inwestować. Sniper: Ghost Warrior 3 zapowiada się bardzo interesująco. Szczególnie ze względu na otwartą strukturę świata gry, co ma wpłynąć na nieliniowość rozgrywki.

Twórcy gry Sniper: Ghost Warrior 3 podkreślają, że tym razem w obrębie misji dostępne będzie wiele zadań, a świat będzie otwarty i pozwoli na wielokrotne rozgrywanie misji. Do celu będzie prowadzić wiele ścieżek, dzięki czemu misji nigdy nie będą wyglądać tak samo.

Gra Sniper: Ghost Warrior 3 debiutuje na PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych w roku 2016.

 

[interaction id=”55714c2784caec334b3af8ef”]

Written By
More from Patryk

Nowe screeny oraz gameplay z gry Final Fantasy XV prosto z targów TGS 2015

Nowy trailer gry Final Fantasy XV został zaprezentowany w jakości 1080p na...
Read More
  • Włodek P

    Na E3 CI Games z Sniper: Ghost Warrior 3 dało czadu. Trailer wygląda bardzo fajnie, informacje o samej grze i możliwościach gry brzmią bardzo dobrze i aż już chciałoby się dostać grę na własność i w nią grać. Wiadomo to jeszcze jest mało informacji ale apetyt rośnie.

  • Grzesiek Kolasiński

    Mnie też się bardzo podobało. Takie porządne mycie zębów po niesmaku jaki sprezentował mi Ubisoft nowym Assassinem ;/// Dobrze, że jeszcze jest parę dobrych tytułów w tym roku. A co do SGW3 to teraz liczę, że utrzymują – albo zwiększą – poziom do czasu wydania gry i spędzę ładnych parę godzin, tak jak przy poprzednich częściach. Sniper jest unikatowy bez dwóch zdań i niech tak pozostanie. teraz wszystko zależy czy temat otwartego świata panów z CIG nie przerośnie i czy fabuła będzie jak trzeba. Ja głęboko wierzę, że tak.

  • Czesław Ziobro

    Grafika do przodu, fabuła (Ukraina!!!) – stawiam skrzynkę dobrego piwa temu, co to wymyślił. OS – tu poczekam az sam zagram, bo teoretycznie to duża bomba, ale najlepiej oceniac w praktyce