Pierwszy trailer gry LEGO Jurassic World

LEGO Jurrasic World otrzymało pierwszy zwiastun, który opublikowano również w polskiej wersji językowej na kanale YouTube Cenegi.

Gry z serii LEGO sprzedały się w nakładzie przekraczającym sto milionów egzemplarzy.
Gry z serii LEGO sprzedały się w nakładzie przekraczającym sto milionów egzemplarzy.

Specjaliści ze studia Traveller’s Tale przygotowali pierwszy trailer gry LEGO Jurrasic World, nad którą pracują od dłuższego czasu. Zgodnie z oczekiwaniami, gracze otrzymają odpowiednią dawkę rozrywki oraz humoru znanego z gier rodem ze studia Traveller’s Tale.

Nadchodzi coś bardzo, bardzo dużego prosto z Parku Jurajskiego w wyśmienitych klimatach serii LEGO!

Oczywiście Park Jurajski w wykonaniu TT Games to coś zupełni innego, niż aktualnie wydawane gry wideo. LEGO zabierają nas do świata pełnego humoru, ale również wielkich dinozaurów, znanych bohaterów – jest Jeff Goldblum, jak również niesamowitej zabawy.

Twórcy przygotowali ponoć aż 20 poziomów oraz 100 postaci do odblokowania. Wybrane redakcje z całego świata mogły się już bawić LEGO Jurrasic World. Wszystko wskazuje na to, że gra powinna podążać utartymi ścieżkami przez poprzednie odsłony tego popularnego cyklu. Nie będzie rewolucji, a raczej subtelna i efektowna ewolucja znanej marki i znanych schematów rozgrywki.

LEGO Jurrasic World pojawi się na półkach sklepowych już w czerwcu na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach klasy PC, PlayStation Vita, 3DS oraz Wii U. Kogoś pominąłem? Chyba nie!

Written By
More from Patryk

Tropico 5 w wersji konsolowej już w sprzedaży

Gra Tropico 5 jest już dostępna w wersji na PlayStation 4 w...
Read More