Pierwszy trailer Arena of Fate z elementami rozgrywki, czyli nowa MOBA firmy Crytek!

Firma Crytek przygotowała dla graczy całkiem ciekawy zwiastun gry Arena of Fate. Mowa tutaj o grze z gatunku MOBA, za którą odpowiadają twórcy marki Crysis.

Gatunek gier MOBA jest coraz bardziej oblegany przez twórców gier. Czy Crytek wniesie coś świeżego do tego gatunku?
Gatunek gier MOBA jest coraz bardziej oblegany przez twórców gier. Czy Crytek wniesie coś świeżego do tego gatunku?

Firma Crytek od dłuższego czasu przygotowuje swoją grę z gatunku MOBA. W sieci udostępniono nowy zwiastun z elementami rozgrywki promujący Arena of Fate. Gra na pierwszy rzut oka nie odróżnia się od konkurencyjnych projektów, ale z pewnością będzie miała wiele do zaoferowania zainteresowanym graczom.

Podczas zabawy wcielimy się w zupełnie inne postaci, niż udostępniają konkurencyjne produkcje. Niemiecki deweloper postanowił wprowadzić do rozgrywki znane postaci z bajek i opowieści. Możecie wcielić się w takich bohaterów jak Czerwony Kapturek, Robin Hood, Ryszard Lwie Serce, Frankenstein czy też Achillesa. Na poniższym materiale wideo możecie zaobserwować wymienioną ekipę w akcji. Rozgrywka ma trwać tylko 20 minut, podczas których gracze będą zmuszeni zniszczyć bazę wroga. Jeżeli w przeciągu tego okresu nikt nie zdoła zniszczyć bazy przeciwnika, to gra automatycznie wyłoni zwycięzcę podliczając ilość punktów zdobytych przez całą drużynę. Co ciekawe, w trakcie zabawy nie będziemy mogli korzystać ze sklepiku, a gracze walczący wspólnie z jednym przeciwnikiem będą lepiej nagradzani przez system.

Wkrótce mają rozpocząć się testy wczesnej wersji Arena of Fate. Niemiecka firma wiąże spore nadzieje z tym tytułem. Gra ma trafić na konsole stacjonarne oraz komputery osobiste, ale na ten moment nie ujawniono dokładnej daty premiery. Poniżej zwiastun do Waszej dyspozycji.

Tags from the story
, , , , , ,
Written By
More from Patryk

Resident Evil: Revalations 2 – galeria screenów oraz materiały wideo z rozgrywki

Capcom obiecało udostępnić grywalną wersję Resident Evil: Revelations 2 na Tokyo Games...
Read More