Pierwszy teaser trailer Forzy Horizon 2 przygotowany na E3.

Tutaj wyścig w strugach deszczu.

Forza Horizon 2 podobnie jak poprzednia odsłona zaoferuje graczom otwarty świat, setki znanych marek i pojazdów, które będą odwzorowane w grze z dbałością o każdy detal. Tytuł ten trafi na konsole Microsoftu, czyli na Xboksa 360 oraz na Xboksa One.

Seria Forza to bardzo ważna seria dla Microsoftu. Nic więc dziwnego, że kolejne jej części będą pokazywać się na Xboksie One.

Mimo, że trailer został przygotowany z myślą o zbliżających się targach E3, to twórcy zdecydowali się już teraz pokazać pierwszy materiał wideo z Forzy Horizon 2. Ten jakże krótki nieco ponad 30 sekundowy filmik skupia się oczywiście na samochodach. Efektowne zbliżenia budzą nadzieję, że pod względem graficznym nie będzie można nic nowej Forzie zarzucić. Zobaczcie sami. Jeśli jesteście ciekawi jak nowa odsłona serii prezentuję się na screenach, to zajrzyjcie tutaj, natomiast jeśli macie ochotę poczytać o rozdzielczości i liczbie klatek na sekundę w nowej produkcji Playground Games, to znajdziecie je w tym miejscu.

W odróżnieniu do poprzedniej odsłony akcja gry rozgrywać się będzie nie w Stanach Zjednoczonych, a w Europie Południowej. Według Ralpha Fultona, dyrektora generalnego Forzy Horizon 2, nowy obszar zapewni graczom „wspaniałe widoki” oraz „niesamowitą różnorodność”. Więcej informacji na temat nowej produkcji dowiemy się zapewne podczas targów E3.

More from Mikołaj Ciesielski

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments ukaże się we wrześniu.

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments to kolejna odsłona popularnego cyklu przygodówek, za...
Read More