Pierwszy sezon The Walking Dead trafił na konsole ósmej generacji

The Walking Dead to przygodowa gra point’ n’ click, za którą odpowiedzialne jest studio Telltale Games. Tytuł ten podbił serca graczy i jest już dostępny dla posiadaczy konsol ósmej generacji.

The Walking Dead stworzone zostało na podstawie komiksu o tym samym tytule.

Kultowa już produkcja Telltale Games trafiła do tej pory na komputery osobiste, konsole siódmej generacji oraz na przenośną PlayStation Vitę. Twórcy postanowili wydać The Walking Dead na PlayStation 4 oraz na Xboksa One i zapowiedzieli, że posiadacze tych konsol będą mogli szukać tej produkcji w sklepach już 24 października. Okazuje się jednak, iż produkcja ta jest już dostępna w PlayStation Store oraz Xbox Marketplace dla graczy w Ameryce Północnej(w przypadku Xboksa One, także w Europie).

Cena pierwszego sezonu na konsoli Xbox One to 79.90 zł. Zawiera on wszystkie 5 epizodów oraz dodatek zatytułowany 400 Days. Nie wiadomo kiedy kultowa produkcja studia Telltale Games dostępna będzie dla posiadaczy PlayStation 4 w Europie. Miejmy nadzieję, że twórcy poinformują o tym w najbliższym czasie i wszyscy gracze będą mogli poznać historię Lee Everetta.

The Walking Dead od studia Telltale Games zadebiutowało na rynku w kwietniu 2012 roku na komputerach osobistych, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz na PlayStation Vicie.

More from Mikołaj Ciesielski

Porównanie Destiny w wersji na PlayStation 4 i Xbox One

Destiny zadebiutowało na rynku we wtorek, ale w sieci pojawiło się już...
Read More