Pierwszy piętnaście minut z Destiny

W sieci opublikowano już pierwsze materiały z pełnej wersji gry Destiny, która trafiła na Xbox One oraz PlayStation 4. Możemy sprawdzić efektowny pierwszy kwadrans rozgrywki.

Destiny trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Bungie przygotowuje się do tej premiery już od dłuższego czasu. Czy możemy spodziewać się potężnej, nowej marki w gatunku MMO?
Destiny trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One. Bungie przygotowuje się do tej premiery już od dłuższego czasu. Czy możemy spodziewać się potężnej, nowej marki w gatunku MMO?

Z dniem dzisiejszym możecie zakupić pełną wersję gry Destiny, która trafiła na Xbox One, PlayStation 4, Xboksa 360 oraz PlayStation 3. W sieci pojawiają się nowe materiały wideo prezentujące elementy rozgrywki właśnie z pełnej wersji gry. Serwis AllGamesBeta udostępnił pierwszy kwadrans z zabawy z grą studia Bungie. 

Warto podkreślić, że od samego początku zabawy tytuł wygląda bardzo efektownie. Autorzy gry wyraźnie chcieli wprowadzić gracza do rozgrywki bardzo klimatycznie. Destiny to również świetna oprawa graficzna, co widać po pierwszych minutach poniższego nagrania. W historię wprowadza nas świetna, wysokobudżetowa animacja, która nakreśla nam początkowe wydarzenia.

Bungie z pewnością jest dumne ze swojej produkcji, bowiem zainteresowanie tym tytułem było ogromne jeszcze w przedsprzedaży. Wielu z Was pewnie uda się dzisiaj do sklepu po swój egzemplarz Destiny. Miejmy nadzieję, że ten wielki tytuł spełni pokładane w nim nadzieje i zagwarantuje nam setki godzin wspaniałej zabawy.

Tags from the story
, , , , ,
Written By
More from Patryk

Twórcy prezentują kolejne migawki z gry Driveclub

Driveclub trafi do sprzedaży tylko na PlayStation 4. Twórcy opublikowali kolejne materiały...
Read More