Pierwszy oficjalny turniej w Pro Evolution Soccer 2016 odbędzie się 17 października na Poznań Game Arena

Jeżeli tylko wybieracie się na imprezę Poznań Game Arena i dodatkowo jesteście fanami gry Pro Evolution Soccer 2016, to lokalny dystrybutor przygotował dla Was niezłe atrakcje.

PES League, czyli oficjalne e-sportowe wydarzenie UEFA Champions League, wraca w tym roku z dużym rozmachem. PES World Finals zostaną poprzedzone eliminacjami w ponad 20 krajach z całego świata. Co najważniejsze, w Polsce rozgrywki w Pro Evolution Soccer 2016 odbędą się w 8 miastach, wyłaniając 32 lokalnych finalistów walczących o jedno miejsce w światowym finale.

Pierwszy z turniejów odbędzie się już 17 października na targach Poznań Game Arena. Podczas rozgrywek PGA Cup 2015 zmierzy się ze sobą 64 graczy, którzy zarejestrują się na stronie PES League. Spotkania będą się odbywać w godzinach 10-19, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Warto pamiętać, że nie tylko finaliści rzeczonych turniejów eliminacyjnych mają szanse awansować do lokalnych finałów. Dodatkowe kilkanaście miejsc czeka również na uczestników zawodów sieciowych oraz najlepszych zawodników z PES-owych rankingów. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie PES League. Tam też pojawią się terminy kolejnych oficjalnych zawodów.

Pro Evolution Soccer 2016 dostępne jest na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach PC. Gra jest jedną z najlepszych odsłon tej serii w ostatnich latach. Tytuł zebrał średnią ocen na poziomie 88 punktów na serwisie Metacritic. Zapraszamy do wyjazdu na PGA, udziału w turnieju, a przede wszystkim naszej recenzji.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=nGZDAUqLr7E” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f6e51116f6b5870139884f”]

Written By
More from Patryk

Przygotujcie się na premierę WWE 2K16, okładki powinny się spodobać

Lokalna firma Cenega zostanie oficjalnym dystrybutorem gry WWE 2K16. Tytuł zadebiutuje jesienią...
Read More