Pierwszy gameplay z Tekken 7!

Tekken 7 to jedna z najgorętszych zapowiedzi tego roku. W sieci udostępniono nagrania z prezentacji wersji demonstracyjnej gry w akcji.

Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.
Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.

Zapowiedź Tekken 7 wzbudziła w sercach graczy wielkie oczekiwania. Autorzy gry potwierdzili, że ten tytuł będzie działał w oparciu o technologię Unreal Engine 4. Jakość oprawy graficznej zostanie więc zapewniona, ale jak gra wygląda podczas rozgrywki właściwej?

W sieci opublikowano nagranie rozgrywki z Tekken 7 w stylu off-screen (wprost z ekranu). Możemy zobaczyć fragmenty starć pomiędzy dostępnymi zawodnikami. Trzeba przyznać, że momentalnie rozpoznawalna jest charakterystyka serii, schemat walki oraz legendarni zawodnicy.

Namco Bandai postanowiło wprowadzić bardzo ciekawy element do zabawy, który nazywa się ”Rage Arts”. Gdy tylko nasza postać osiągnie bardzo niski poziom wytrzymałości, to załączy się, tak zwany, stan furii. W tym momencie zawodnicy będą zadawali większe obrażenia. Producenci gry udostępnią również specjalne uderzenia, które aktywne będą tylko w trakcie furii.

Poniżej prezentujemy nagranie wideo z arcade’owej wersji gry. Data premiery oraz platformy docelowe nie zostały jeszcze potwierdzone. Najpewniej będzie to PlayStation 4 oraz Xbox One, z uwagi na Unreal Engine 4.

Tags from the story
, , , ,
Written By
More from Patryk

Mionix Nash 20, sprawdź najlepsze narzędzie dla najbardziej wymagających graczy

Firma Mionix przygotowała bardzo ciekawą ofertę dla wymagających graczy dbających o jakość...
Read More