Pierwszy gameplay z gry Uncharted 4: A Thief’s End

Podczas PlayStation Experience zaprezentowano gameplay z gry Uncharted 4: A Thief’s End. Tytuł dostępny będzie tylko na PlayStation 4.

PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.
PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.

Jedną z największych atrakcji PlayStation Experience było przede wszystkim zaprezentowanie najnowszej gry Naughty Dog w ruchu. Mowa oczywiście o Uncharted 4: A Thief’s End, które dostępne będzie tylko i wyłącznie na PlayStation 4. Fani ostatecznie otrzymali długą i ciekawą prezentację fragmentów rozgrywki.

Poniższy materiał wideo przedstawia głównego bohatera gry, Nathana Drake’a, który w pierwszych sekundach podziwia wspaniałe widoki, aby przejść do eksplorowania jaskini. Po chwili wychodzi na powierzchnię i wchodzi w konflikt z innymi ludźmi na tym terenie. Oczywiście całość jest utrzymana w duchu serii, samo strzelanie wygląda bardzo pozytywnie, podobnie jak niezwykła animacja ruchów bohatera oraz sceny walki.

Co ciekawe, na samym końcu nagrania poznamy brata głównego bohatera, w którego wcielił się Troy Baker. Najprawdopodobniej ten bohater odegra kluczową rolę w historii Uncharted 4: A Thief’s End. Czekamy na więcej informacji w tej sprawie i premierę gry, która już w przyszył roku.

Written By
More from Patryk

Dark Souls II: Scholar of the First Sin działa w rozdzielczości 1080p

Dark Souls II: Scholar of the First Sin będzie działało w jakości...
Read More