Pierwszy dodatek do Watch Dogs nie trafi na konsole WiiU

Watch Dogs zadebiutowało na rynku w maju tego roku i choć jest jednym z najlepiej sprzedających się nowych IP na rynku, to wielu graczy tytuł ten po prostu zawiódł. Za kilka dni premiera pierwszego dodatku, którym jednak nie wszyscy będą mogli się cieszyć.

Nintendo Wii U jest jedną z konsol nowej generacji, która jako pierwsza trafiła na rynek. Posiada unikatowy kontroler z panelem dotykowym.

Premiera pierwszego dodatku do gry Watch Dogs zatytułowanego Bad Blood zaplanowana jest na 30 września. Jednakże nie wszyscy, którzy cieszyli się z przygód Aidena Pierce’a będą mogli poznać historię przedstawioną w pierwszym DLC. Firma Ubisoft oficjalnie potwierdziła, że dodatek Bad Blood nie trafi na konsole WiiU.

Warto wspomnieć, że Watch Dogs nie zadebiutowało jeszcze na konsoli Nintendo, ponieważ tytuł ten trafi na WiiU dopiero 21 listopada. Możliwe, że właśnie to jest powodem braku dodatku dla japońskiej konsoli. Z drugiej jednak strony Ubisoft mógł wynagrodzić posiadaczom WiiU dość długi okres wyczekiwana darmowym dostępem do Bad Blood. Niestety to nie gracze decydują o takich sprawach.

Watch Dogs dostępne jest na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One, Xboksie 360 oraz na WiiU(premiera 21 listopada). Premiera pierwszego dodatku do gry zaplanowana jest na 30 września tego roku.

[dzięki- http://www.videogamer.com/wiiu/watch_dogs/news/watch_dogs_bad_blood_dlc_isnt_coming_to_wii_u.html]

Tags from the story
, , ,
More from Mikołaj Ciesielski

Bloodborne – data premiery, zwiastun oraz 30 minutowy gameplay!

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From...
Read More