Pierwsze screeny z Metro Redux.

Metro Redux to pakiet postapokaliptycznych pierwszoosobowych gier akcji, które trafią na PlayStation 4 oraz Xbox One. Premiera już latem tego roku.

Czy odświeżone Metro odniesie sukces?

Chociaż obydwie gry z uniwersum Metro stoją na dobrym poziomie graficznym, to twórcy i tak zdecydowali się na wydanie poprawionych wersji gier na konsole nowej generacji. Pakiet będzie zawierać Metro 2033 oraz Metro: Last Light wraz z wszystkimi dostępnymi dodatkami. Jak dotąd nie mogliśmy zobaczyć owoców pracy studia 4A Games, ale wszystko zmienia się za sprawą pierwszych udostępnionych screenów pochodzących z poprawionych wersji gier. Ciekawe, czy posiadacze PlayStation 4 oraz Xboksa One zdecydują się na zakup tego pakietu. Na pewno jest to pozycja warta uwagi dla tych, którzy do tej pory nie mieli stycznością z żadną z tych gier, lub ograli tylko jedną z nich. To czy Metro Redux podbije rynek i naprawdę pokaże moc konsole nowej generacji okaże się już niedługo, ponieważ premiera zaplanowana jest na lato tego roku.

Metro Redux, zestaw gier Metro 2033 oraz Metro: Last Light zadebiutuje latem na konsolach nowej generacji oraz komputerach klasy PC. Okazuje się, iż odświeżone wersje popularnego shootera sprzedawane będą razem z dodatkami DLC. Metro Redux wycenione zostało na około 165 złotych, więcej informacji już wkrótce.

[dzięki- CVG]
More from Mikołaj Ciesielski

Destiny z rozdzielczością 1080p również na Xboksie One, ale nie podczas bety

Destiny to pierwszoosobowa strzelanina utrzymana w klimatach science- fiction. W czerwcu odbyły...
Read More