Pierwsze screeny z gry Yakuza: Zero

Yakuza to niezwykle popularny cykl, który łączy w sobie bardzo dużo gatunków. Gry z tej serii opowiadają o życiu japońskich grup przestępczych i przybliżają sposób ich działania. Za markę odpowiedzialna jest firma SEGA. Do sieci trafiły screeny z najnowszej odsłony, która nosi podtytuł Zero.

Yakuza to bardzo popularna seria. Czy jej kolejna odsłona odniesie sukces?

Na początku sierpnia informowaliśmy, że najnowsza odsłona serii zostanie zaprezentowana w okolicach 24 sierpnia. Twórcy dotrzymali słowa i w ostatni poniedziałek przedstawili graczom Yakuze: Zero. SEGA nie poprzestała na zapowiedzi i dzięki temu do sieci trafiły pierwsze informacje o nowej części serii, a także pierwsze screeny z gry, które znajdziecie pod newsem. Trzeba przyznać, że robią one wrażenie i dają nadzieję, że po raz kolejny na rynek trafi świetna gra, która przedstawia kulisy działania azjatyckich grup przestępczych.

Akcja Yakuzy: Zero będzie miała miejsce w 1988 roku, czyli przed wydarzeniami znanymi z pierwszej odsłony serii. W najnowszej części przedstawione zostaną losy młodego Kazumu Kiryu, a także Majimy Goro. Twórcy zdradzili również, że podczas rozgrywki zwiedzimy fikcyjną dzielnicę czerwonych latarni w Japonii, czyli Kamurocho w Tokio, a także odwiedzimy Soutenbori w Osace. Ponadto SEGA zdradziła, że Yakuza: Zero jest w 65 procentach ukończona. Daje to nadzieję, że fani serii nie będą musieli zbyt długo czekać na kolejną odsłonę.

Yakuza: Zero trafi na PlayStation 4 oraz na PlayStation 3. Nie znamy niestety dokładnej daty premiery, ale po informacjach, które podał deweloper można spodziewać się, że gra trafi na rynek w przyszłym roku.

[dzięki- DualShockers]
More from Mikołaj Ciesielski

Gauntlet: Slayer Edition już 11 sierpnia trafi na PlayStation 4

Mamy świetne wieści dla fanów dungeon crawlerów i kooperacji. Gauntlet: Slayer Edition...
Read More