Pierwsze screeny z Forza Horizon 2!

Forza Horizon 2 podobnie jak poprzednia część zaoferuje graczom otwarty świat, setki znanych samochodów i marek, które zapewne zostaną odwzorowane w grze z dbałością o każdy detal. Tytuł trafi na Xboksa 360 oraz Xboksa One. Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona.

Seria Forza to bardzo ważna seria dla Microsoftu. Nic więc dziwnego, że kolejne jej części będą pokazywać się na Xboksie One.

Na pierwszych obrazkach pochodzących z Forzy Horizon 2 rządzą dwie rzeczy. Przede wszystkim drogie i luksusowe samochody. Ale nie mniej ważnym aspektem, na który fani czekali już od dawna jest zmienny tryb pogodowy. Screeny prezentują się naprawdę wyśmienicie i najprawdopodobniej pochodzą z wersji na Xboksa One. Co ciekawe Forza Horizon 2 w wersji na Xboksa 360 powstanie w całkiem innym studiu i na innym silniku, niż ta dedykowana na konsole nowej generacji Microsoftu. Pozwoli to zapewne twórcom na pokazanie potencjału jaki drzemie w Xboksie One i miejmy nadzieję, że to im się uda.

W odróżnieniu do poprzedniej odsłony akcja gry rozgrywać się będzie nie w Stanach Zjednoczonych, a w Europie Południowej. Według Ralpha Fultona, dyrektora generalnego Forzy Horizon 2, nowy obszar zapewni graczom „wspaniałe widoki” oraz „niesamowitą różnorodność”.

More from Mikołaj Ciesielski

Znamy datę premiery Batman: Arkham Origins Blackgate Deluxe Edition na WiiU

Gra Batman: Arkham Origins Blackgate Deluxe Edition miała premierę dnia 1 kwietnia...
Read More