Pierwsze screeny i gameplay z gry Uncharted: The Nathan Drake Collection

Na YouTube pojawił się pierwszy gameplay z gry Uncharted: The Nathan Drake Collection i dodatkowo opublikowano pierwsze screeny z PlayStation 4.

Sony przygotowało dla właścicieli kolejną szansę na odświeżenie sobie starszych, klasycznych gier z ery PlayStation 3. We współpracy z Naughty Dog przygotowano Kolekcję Nathana Drake’a, która pojawi się na PlayStation 4.

Dziś możecie zobaczyć skromną galerię screenów oraz pierwszy gameplay w jakości 1080p i 60 klatkach na sekundę. Fajna sprawa, bo trzy pierwsze części Uncharted wcale się nie zestarzały aż tak bardzo. Poniżej możecie obejrzeć fragment rozgrywki w Uncharted 2: Among Thieves, które śmiga w wysokiej rozdzielczości i wygląda bardzo dobrze. Z podobną dbałością o detale zostały przygotowane oczywiście dwie pozostałe części tej serii.

Warto przypomnieć, że w grze Uncharted: The Nathan Drake Collection pojawią się wszystkie trzy główne odsłony serii wraz z polskim dubbingiem. Kolekcja Nathana Drake’a zadebiutuje już 7 października na PlayStation 4.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/07/15/uncharted-the-nathan-drake-collection-gets-first-high-resolution-screenshots/]

 

Written By
More from Patryk

Video – gramy i rozmawiamy z Battlefield 4

Battlefield 4 to kolejna odsłona bardzo popularnego FPS’a od studia DICE. Gra...
Read More