Pierwsze recenzje iPhone 6S i iPhone 6S Plus są zgodne, to najlepszy sprzęt Apple w historii

Już za rogiem są premierowe egzemplarze iPhone 6S i iPhone 6S Plus, które niebawem wejdą na rynek. Zagraniczne media już opublikowały swoje pierwsze recenzje na ich temat, jak wypadają nowe smartphone’y Apple w praktyce?

Zagraniczne redakcje zajmujące się testami sprzętów opublikowały swoje pierwsze recenzje oraz wrażenia z testów urządzeń iPhone 6S oraz iPhone 6S Plus. Wnioski z większości tekstów były przewidywalne i wszystko się potwierdziło. Sprzęty są najlepszymi w historii firmy Apple, ale to co miało zawodzić, nadal zawodzi.

Największą nowością nowych iPhone’ów jest oczywiście obsługa technologii 3D Touch. Tutaj Apple wywiązało się bardzo solidnie ze swoich obietnic, ale problem tkwi gdzie indziej. Mianowicie większość aplikacji to dzieło firm trzecich, a więc teraz wszystko w rękach innych producentów, którzy będą musieli oswoić się z technologią 3D Touch i zacząć intensywniej ją wykorzystywać w swoich aplikacjach użytkowych.

Zwiększono wagę iPhone’ów oraz rozmiar tych urządzeń, zatem i wymagania względem baterii zostały podniesione. Niestety, ta trzyma nieco krócej, aniżeli w przypadku poprzedników. Niektórym recenzentom zwiększone gabaryty nowych urządzeń przypadły do gustu, ale należy pamiętać, że zmniejszeniu uległa bateria, która po prostu krócej działa. Smartphone’y są cięższe, ale ich wygląd zasadniczo się nie zmienił, dlatego tez to, co miało zachwycać, dalej zachwyca, ale nie jest już tak wielką nowością.

Oczywiście okazuje się, że iPhone 6S i iPhone 6S Plus zostały wyposażone w znakomite aparaty cyfrowe, którymi możecie robić świetne zdjęcia. Podobnie zresztą jak kamery, które nadal nagrywają czysty obraz w wysokiej jakości. Wygląda więc na to, że jeżeli ktoś szuka dobrego urządzenia i ma na to stosunkowo duże pieniądze, to można mu już teraz polecić sprzęty Apple. Premiera już w najbliższy piątek.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/iphone-6s-plus-clean-2-7.0.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/iphone-6s.jpg”]
Written By
More from Patryk

Przegląd recenzji gry Project CARS

W sieci dostępne są już pierwsze recenzje gry Project CARS na PlayStation...
Read More