Pierwsze oceny Transformers: Rise of the Dark Spark

Activision wypuści na rynek kolejną odsłonę gier o tematyce Transformersów. W sieci pojawiły się już pierwsze oceny Transformers: Rise of the Dark Spark. Wiele wskazuje na to, że mamy do czynienia ze średniakiem.

Tranformersy są niezwykle popularne wśród graczy, gry z ich udziałem są przepełnione akcją.
Tranformersy są niezwykle popularne wśród graczy, gry z ich udziałem są przepełnione akcją.

Transformers: Rise of the Dark Spark to trzecioosobowa gra akcji, która dostępna jest na wielu platformach, w tym PlayStation 4 oraz Xbox One. W sieci zostały opublikowane pierwsze recenzje wraz z ocenami gry. Jeżeli liczyliście na wielki sukces, to wygląda na to, że trochę się zawiedziecie.

Wielkie roboty najwyraźniej nie spełniły oczekiwań zagranicznych recenzentów. Oceny gry są dość niskie, średnia to około 4 w skali na 10 punktów. Co ciekawe, tytuł ten nawet nie załapał się do zestawienia najlepiej sprzedających się gier na terenie Wielkiej Brytanii, gdzie został odstrzelony przez debiutującego w tym samym okresie Sniper Elite III: Afrika. 

Wśród bohaterów znajdzie się między innymi Grimrock, transformujący się w groźnego T-Rexa. Co ciekawe, jego wersja jest odpowiednikiem tej, którą zobaczymy w filmowej adaptacji. Gra oczywiście posiadać będzie tryb wieloosobowy. Pojawi się trym Extinction, odpowiednik znanej wam wszystkim hordy. W tym trybie każdy gracz wybierze jedną z kilkudziesięciu jednostek, aby wraz z innymi zmierzyć się na polu bitwy z nacierającymi wrogami.

Poniżej prezentujemy pierwsze zestawienie ocen, jakie pojawiły się w internecie. Jesteście dalej zainteresowani tym tytułem?

  • Metro – 3/10
  • Shacknews – 5/10
  • Rock, Paper, Shotgun – No Score
  • Nintendo Life – 3/10
  • Nintendo Insider – 4/10
  • Gamespot – 4/10
  • IGN – 4.9/10
[dzięki – VG 24/7]

 

Written By
More from Patryk

Imperial City – pierwszy dodatek do gry The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited ogłoszony

Firmy Bethesda oraz Zenimax Studios zapowiedziały pierwszy dodatek DLC do gry The...
Read More