Pierwsze oceny Resident Evil HD pojawiły się w sieci

W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje wraz z ocenami gry Resident Evil HD, która jutro debiutuje na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz PC.

Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.
Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.

Klasyczna, pierwsza odsłona Resident Evil ponownie zaszczyci nas swoją obecnością, tym razem na konsolach nowej generacji, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach klasy PC.

W sieci pojawiły się pierwsze oceny tej legendarnej gry, która debiutowała jeszcze na pierwszym PlayStation i rozpoczęła wieloletni cykl, który zamienił się w wielki komercyjny sukces. Co ma do zaoferowania Resident Evil w nowej odsłonie?

Resident Evil HD jest reedycją gry Resident Evil (Remake) z roku 2002, która pojawiła się wtedy na Nintendo Game Cube. Nowe wcielenie tego klasyka pojawi się w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Szanse na zapoznanie się z tą klasyczną marką będą mieć właściciele konsol stacjonarnych obu generacji oraz pecetowcy.

Pierwsze oceny Resident Evil HD:
  • Push Square – 8/10
  • IGN – 8/10
  • Gamespot – 7/10
  • Videogamer – 9/10
  • Metro – 8/10

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/01/19/resident-evil-hd-remastered-reviews-round-up-all-the-scores/]

Written By
More from Patryk

Aktualizacja 2.55 PlayStation 4 jest obowiązkowa dla wszystkich

Firma Sony udostępniła właśnie informacje dotyczące najnowszej aktualizacji konsoli PlayStation 4. Większych...
Read More