Pierwsze materiały z nowej odsłony Wolfenstein i Diablo III na PlayStation 4

Tajwan stał się na dniach stolica elektronicznej rozrywki, a to za sprawą odbywających się tam własnie targów Taipei Game Show 2014, na których zaprezentowano kilka ciekawych pozycji na PlayStation 4.

Playstation-Banner

Z odległego kraju napływają pierwsze zapiski wideo, które są umieszczane na serwisach internetowych. Również my spieszymy z nowymi informacjami na temat ogrywanych tam gier. Na pierwszych materiałach możemy podziwiać takie hity jak Wolfenstein, Diablo III czy Yakuza: Ishin w wersjach na nową konsolę Sony. Trzeba przyznać, że największe wrażenie robi na mnie prezentacja Yakuzy, która wygląda fenomenalnie i oferuje ciekawy, nie spotykany nigdzie indziej system walki i klimat rozgrywki. Wcielimy się w członka znanej na świecie organizacji, która rządzi się swoimi prawami. Kluczowym elementem rozgrywki są starcia przy użyciu broni białej, głównie mieczy samurajskich, które prezentują wysoki poziom wykonania, a to za sprawą sesji motion-capture. W drugiej kolejności warto również przyjrzeć się również jak wypada konwersja Diablo III na PlayStation 4 oraz kompletnie nowej odsłonie Wolfensteina, za którego produkcję odpowiada studio Bethesda, znane chociażby z rewelacyjnej serii The Elder Scrolls.

Poniższe trzy filmiki są nagrane kamerą amatorską, ale nakreślają wizję prezentacji nowych gier, nowej jakości na PlayStation 4. Myślę więc, że w nie długim czasie możemy oczekiwać gier na naprawdę wysokim poziomie technologicznym, a wspomniane wcześniej tytuły są tylko pierwszymi, przysłowiowymi ”jaskółkami” nowej generacji. Filmiki do wglądu poniżej, więcej informacji z targów już wkrótce – enjoy!

 

Written By
More from Patryk

Lara Croft and the Temple of Osiris – dziennik dewelopera

Autorzy Lara Croft and the Temple of Osiris opublikowali w sieci materiał...
Read More