Pierwsze materiały z alfy Titanfall

Finalnie doczekaliśmy się pierwszych materiałów wideo z Titanfall. Amatorski i nie oficjalny zapis z ogrywania wersji alfa opublikowano na platformie Dailymotion.

Titanfall-trailer-gameplay-banner

Titanfall jest shooterem utrzymanym w klimatach zaawansowanego science-fiction, w którym akcję obserwujemy z oczu bohatera (FPS). Za produkcję gry odpowiada znane w branży studio Respawn Entertainment, założone przez byłych pracowników Infinity Ward, a więc ojców ostatnich odsłon Call of Duty. W grze wcielamy się w standardowych szeregowców, którzy mogą zasiadać za sterami zwalistych robotów – tytułowych Tytanów. Gracz może opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu – złowrogiej, zniewalającej lud korporacji, czy też partyzantce, uformowanej przez mieszkańców wykorzystywanych przez korporację światów. Projekt jest grą ukierunkowaną na rozgrywki sieciowe, toteż wymagać będzie on wprawnego posługiwania się wspomnianymi robotami. Twórcy potwierdzają, że botów będzie sporo, ale gra przy ich pomocy nie skreśla innych graczy na polu bitwy. Titanfall stawia na wartką akcję, ale i na kooperację w działaniu. Na fragmentach rozgrywki możecie sprawdzić dynamikę gry. Rozgrywka przypomina szybkę, niezobowiązującą siekankę z serii Call of Duty, z tą jednak różnicą, że w klimatach science-fiction. 

Wrażenie na mnie zrobiła grafika, podciągnięta do jakości High Definition, w natywnych sześćdziesięciu klatkach na sekundę. Titanfall jest jedną z pierwszych gier na Xbox One, które wspiera 60 klatek na sekundę. Co ciekawe, gra zostanie wydana również na Xboksie 360, co oczywiście wpłynie na jej jakość wizualną. Poniższe fragmenty rozgrywki zapisano na konsoli Xbox One, premiera już wiosną tego roku.


Titanfall Alpha Gameplay przez Fran78888


tf przez Shyakugaun

Written By
More from konadmin

Pogłoski o czeskim wkładzie w GTA V i pracach nad trzecią częścią Mafii

Wyobraźcie sobie sytuację, w której leżycie w przyczajce na dachu budynku, w...
Read More