Pierwsze kroki w Assassin’s Creed: Liberation HD

W sieci pojawiły się pierwsze minuty rozgrywki w Assassin’s Creed: Liberation HD. Dzięki uprzejmości serwisu Computer Video Games, jesteśmy wstanie zaprezentować Wam poniższy, kilkunastominutowy materiał filmowy.

Assassins-Creed-III-Liberation Banner

Gracz wciela się w Aveline de Gandpré, ciemnoskórą mieszkankę Nowego Orleanu, która postanawia walczyć o wolność i sprawiedliwość w szeregach Asasynów. Piękna bohaterka nie jest w żaden sposób powiązana z osobą Desmonda, scenariusz rozgrywa się na przestrzeni lat 1765-1780, w przełomowym okresie dla Ameryki Północnej. Rozgrywka w Liberation nie odbieg niczym od tego, do czego przyzwyczaiła nas seria Assassin’s Creed. W gruncie rzeczy chodzi o swobodną eksplorację otoczenia, ponadto możliwość wspinania się na wysokie budynki oraz wykonywanie pomniejszych misji. Assassin’s Creed: Liberation HD jest przepełniony starciami na najwyższym poziomie, choć niczym nieodbiegającymi od tego, do czego przyzwyczaiła nas ta seria. Na poniższym materiale możecie sprawdzić, jak gra wygląda w ruchu na konsolach Xboks 360 i PlayStation 3. Jak widać, grafika została nieco ulepszona, nie ma charakterystycznych ”chrupnięć”, które towarzyszyły oryginałowi na PlayStation Vita. 

Ubisoft dołożyło wszelkich starań, aby gra prezentowała wymagany poziom. Oczywiście, nie jeżeli ktoś szuka doznań graficznych na poziomie Assassin’s Creed IV: Black Flag, to trafił pod zły adres. Myślę jednak, że warto dać szansę Liberation, choćby z uwagi na fakt, jeżeli jeszcze nie graliście w ten tytuł na PlayStation Vita.

Written By
More from konadmin

Wydawcy roku 2010

W oparciu o średnie noty wydanych w ubiegłym roku gier serwis Metacritic.com...
Read More