Pierwsze fragmenty rozgrywki z H-Hour: World’s Elite

Twórca legendarnej serii SOCOM, niejaki David Sears, pracuje w pocie czoła nad nową grą w klimatach militarnych. Pierwsze fragmenty rozgrywki z H-Hpur: World’s Elite wyciekły do internetu.

279798421

H-Hour: World’s Elite to taktyczna strzelanina, w której liczy się tylko walka drużynowa. Twórcy stawiają na realizm, w związku z czym podczas zabawy konieczna będzie ścisła współpraca z innymi członkami zespołu i planowanie swoich działań. Gra jest dotowana z kieszeni graczy, a więc producent chcąc udokumentować wartość prowadzonych prac, wypuścił do sieci pierwszy, krótki materiał z rozgrywki. Trzeba przyznać, że duchowy spadkobierca serii SOCOM radzi sobie całkiem nieźle. Gra, z technologicznego punktu widzenia, prezentuje się dość średnio. Miejmy jednak na uwadze fakt, iż mamy tutaj do czynienia z projektem nie zależnym, nad którym pracuje wspomniany David Sears. 

Co ciekawy, by wiernie odtworzyć realia prawdziwych operacji specjalnych, twórcy gry uczestniczyli w szeregu szkoleń pod okiem doświadczonych żołnierzy, do których zalicza się również część pracowników studia z jego szefem, emerytowanym komandosem, na czele. Sears chce zaserwować graczom perełkę w swoim gatunku. H-Hour stawia na poziom trudności i obligatoryjną współpracę. Na polu bitwy nie ma samotnych bohaterów, a każdy pocisk może zakończyć zabawę.

Gra trafić ma na wiele platform, w tym oczywiście konsole PlayStation 3 i Xboksa 360. Nic nam nie wiadomo na temat nowych generacji konsol. Poniżej możecie sprawdzić pierwsze minuty w akcji!

Written By
More from konadmin

Gdzie kolejny Assassin?

Ubisoft dał wskazówki gdzie może odgrywać się akcja kolejnych części znakomitej serii...
Read More