Pierwsze fragmenty rozgrywki z gry Need for Speed: No Limits

Mobilna gra Need for Speed: No Limits otrzymała nowe fragmenty wideo przedstawiające rozgrywkę. Gra pojawi się tylko w wersji na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

Need for Speed: No Limits, czyli najnowsza odsłona serii na...urządzenia mobilne!
Need for Speed: No Limits, czyli najnowsza odsłona serii na…urządzenia mobilne!

Najnowsza odsłona serii Need for Speed pojawi się na urządzeniach mobilnych. Za produkcję gry odpowiada studio Firemonkeys. W sieci pojawiły się pierwsze materiały wideo prezentujące rozgrywkę z Need for Speed: No Limits.

Nad tym tytułem pracuje zespół odpowiedzialny za grę Real Racing 3, tytuł niejako klasyczny już na urządzeniach mobilnych głównie za sprawą świetnej oprawy graficznej, kładzenia nacisku na realizm rozgrywki oraz wyczerpującej kariery. Need for Speed: No Limits będzie reprezentowało nieco inny gatunek gier wyścigowych, tytuł bardziej koncentruje się na przyjemności z rozgrywki, tuningu samochodów oraz wyśmienitej oprawie graficznej. No Limits ma być typową grą zręcznościową, zawierać efektowne kraksy, charakterystyczny dopalacz Nitro oraz rozbudowane opcje ulepszania pojazdów.

Akcja gry będzie rozgrywać się w fikcyjnym mieście Blackridge, ale gracze mogą liczyć na licencjonowane samochody. Oczywiście fabuła Need for Speed: No Limits ma koncentrować się na nielegalnych wyścigach w klimatach typowego podziemia dla tego sportu. Poniżej możecie rzucić okiem na materiał wideo przedstawiający grę w akcji.

Written By
More from Patryk

Uncharted 4: A Thief’s End – nowe informacje na The Video Game Awards

W sieci pojawiły się ciekawe informacje z obozu Naughty Dog, którzy pojawi...
Read More