Pierwsze fabularne DLC do Batman: Arkham Knight zadebiutuje już 21 lipca

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona przygód Mrocznego Rycerze od studia Rocksteady. Do sieci trafiły informacje na temat pierwszego rozszerzenia fabularnego.

Premiera ostatniej części przygód Mrocznego Rycerza za nami. Być może niektórzy gracze zdążyli już skończyć grę i nie mogą doczekać się fabularnych DLC, które dostarczą kolejne kilka godzin rozrywki.

Jeżeli są wśród Was niecierpliwcy, którzy wyczekują owych fabularnych dodatków, to musicie jeszcze na nie poczekać. Firma Warner Bros, czyli wydawca Batman: Arkham Knight poinformowała, że pierwsze DLC opowiadające nową historię i koncentrujące się na postaci Batgirl trafi do sprzedaży 21 lipca w przypadku konsol ósmej generacji.

Cena dodatku to koszt około 34 złotych. Podczas rozgrywki wcielimy się w tytułową bohaterkę DLC, czyli Batgirl. Wydarzenia w nim przedstawione stanowić będą prequel dla tych, które ujrzymy lub ujrzeliśmy w Batman: Arkham Knight. Posiadacze przepustek sezonowych dostęp do dodatku Batgirl: A Matter of Family otrzymają tydzień wcześniej bez dodatkowych opłat.

[dzięki- http://www.vg247.com/2015/07/03/batman-arkham-knight-batgirl-expansion-priced-dated/]
Nasz bohater!
Nasz bohater!

[interaction id=”55561b4640f2c57e041633d2″]

More from Mikołaj Ciesielski

Deep Down zalicza kolejne opóźnienie

Deep Down to gra z gatunku action- RPG, oparta o model Free-...
Read More