Pierwsze DLC do DriveClub na zwiastunie

Evolution Studio przygotowali dla DriveClub pierwszy dodatek w formie DLC, który otrzymał oczywiście efektowny zwiastun na PlayStation 4.

DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.
DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.

Studio odpowiedzialne za DriveClub już jakiś czas temu zapowiedziało, że w związku z problemami w pierwszych dniach po premierze przygotowane zostanie bezpłatne DLC dla wszystkich graczy. Twórcy dotrzymali słowa i udostępnili nawet trailer rzeczonego dodatku.

Gracze mogą liczyć na dostęp do 5 samochodów, 11 zawodów, jak również 5 trofeów. Samochody udostępnione przez twórców to bardzo fajne modele, między innymi BMW M4 oraz KTM X Bow R. Dodatkowa zawartość zadebiutuje na rynku już w tym tygodniu.

Producent gry utrzymuje kontakt z graczami, dopytuje o opinie na temat gry oraz stara się przygotować edycję PlayStation Plus. Nadal jednak nie wiemy, kiedy premiera tej właśnie nastąpi. Aktualnie priorytetem jest usprawnienie serwerów gry, które pozwalają na bezproblemową rozgrywkę wieloosobową. W przyszłości mają pojawić się jeszcze zmienne warunki pogodowe oraz możliwość powtórek.

Jak oceniasz DriveClub? Jesteś zadowolony/zadowolona, czy może uważasz ten tytuł za ”wtopę roku”?

Written By
More from Patryk

Update Xbox One – Nowe funkcje konsoli dostępne już 12 listopada

Microsoft powoli zapowiada nowości, jakie wprowadzi nowa aktualizacja systemu Xbox One. Konsola...
Read More