Pierwsze DLC do Borderlands: The Pre- Sequel! pozwoli graczom na wcielenie się w postać Handsome Jack’a

Borderlands: The Pre- Sequel! to kolejna odsłona pierwszoosobowych strzelanin. Do sieci trafiły informacje, że pierwszy dodatek do gry pozwoli graczom na wcielenie się w postać Handsome Jack’a.

Borderlands to zasłużona marka, która od samego początku stawia na tryb kooperacji dla czterech graczy.

Handsome Jack to jedna z najbardziej popularnych postaci cyklu. Do sieci trafiły informacje, które wskazuję, że pierwszy dodatek zatytułowany The Handsome Jack Doppelganger pozwoli graczom wcielić się w tytułowego bohatera lub kogoś kto łudząco go przypomina. DLC ma zadebiutować 11 listopada, a jego cena to około 35 zł.

Ponadto pierwszy dodatek ma wprowadzić nową klasę o nazwie Doppelganger, która posiadać będzie umiejętność umożliwiającą przyzywanie klonów, które pomagać będą naszej postaci. Ponadto w drzewku rozwoju bohatera pojawi się również możliwość zwiększania mocy granatów i broni w trybie Fight of Your Life. Jesteście zainteresowani pierwszym dodatkiem?

Borderlands: The Pre- Sequel! Trafiło na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Premiera gry miała miejsce 17 października.

[dzięki- http://www.eurogamer.net/articles/2014-11-03-handsome-jack-will-be-a-playable-character-in-borderlands-the-pre-sequel-dlc]

More from Mikołaj Ciesielski

Już w najbliższy piątek premiera Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

Fani Naruto już w najbliższy piątek ponownie wcielą się w swojego ulubionego...
Read More