Pierwsze 25 minut z gry Mortal Kombat X

W sieci pojawił się materiał wideo z gry Mortal Kombat X. Gameplay trwa około 25 minut i przedstawia początki gry.

Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!
Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!

Fani bijatyk w nadchodzącym miesiącu będą mieli wielkie święto, bowiem na rynku pojawi się gra Mortal Kombat X na konsolach stacjonarnych oraz PC. Redakcja IGN zamieściła na swoim kanale na YouTube bardzo ciekawy materiał filmowy przedstawiający pierwsze 25 minut gry.

Gameplay oczywiście koncentruje się na efektownych i brutalnych starciach. Formuła Mortal Kombat X w niczym nie odbiega od poprzedniczki. Tytuł zagwarantuje nam mnóstwo krwawych walk z udziałem ulubionych zawodników, ale również nowych twarzy.

Twórcy gry ze studia Nether Realm koncentrują się na systemie rozgrywki, ale również opowiadaniu interesującej historii. W grze Mortal Kombat X każdy z zawodników będzie miał coś do powiedzenia, w trakcie rozgrywki poznamy ich role w historii, motywy oraz ich osobowości. Scenki przerywnikowe zostały przygotowane bardzo efektownie, jak na standardy Mortal Kombat przystało. Każdy z Waszych ulubionych zawodników będzie miał istotny wpływ na przebieg kampanii.

Mortal Kombat X pojawi się już 14 kwietnia na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Wersja gry na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 ma pojawić się w czerwcu.

[dzięki – http://uk.ign.com/videos/2015/03/30/mortal-kombat-x-the-first-25-minutes-of-the-story]

Written By
More from Patryk

Twórcy Just Cause 3 pracują już nad kolejnymi grami w otwartym świecie

Avalanche Studio w tym roku zabłysnęło dwoma sanboxami. Pierwszym z nich było...
Read More