Piękne lokacje z Kingdom Come: Deliverance na nowym wideo

Kingdom Come: Deliverance to gra studia Warhorse, która pojawi się na konsolach nowej generacji oraz PC już w tym roku. W sieci opublikowano nowy gameplay prezentujący rozgrywkę.

Kingdom Come: Deliverance zabiera nas w klimaty Średniowiecza.
Kingdom Come: Deliverance zabiera nas w klimaty Średniowiecza.

Warhorse Studios opublikowali nowe nagranie wideo przedstawiające rozgrywkę w Kingdome Come: Deliverance. Tytuł pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach klasy PC jeszcze w tym roku. Warto rzucić okiem, jak gameplay wygląda w akcji.

Tym razem autorzy zdecydowali się ujawnić materiał obrazujący proces alchemii. Twórcom gry zależy na autentyczności i realizmie rozgrywki, toteż nawet proces alchemii wymagać będzie od gracza stosownego przygotowania. Gracze będą musieli zbierać zioła, mikstury przygotowywać w odpowiednich kotłach i przy użyciu konkretnych przepisów. Oczywiście gracze będą mogli eksperymentować podczas zabawy i próbować tworzyć własne mikstury.

Kingdom Come: Deliverance jest aktualnie w fazie testów alpha, co oznacza, że do premiery pozostało jeszcze sporo czasu. Okres ten twórcy chcą poświęcić na dopieszczenie swojej produkcji. Deliverance projektowane jest w oparciu o silnik Cry Engine, a więc gra będzie w stanie generować świetną oprawę graficzną na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

Poniżej możecie zobaczyć najnowszy materiał wideo z Kingdom Come: Deliverance. Może nie uświadczymy tutaj wiele efektownych akcji, ale z pewnością jest to 30 minut w towarzystwie pięknie wyglądającej gry.

Written By
More from Patryk

Recenzja gry Blues and Bullets PC

„Blues and Bullets” to kolejny przedstawiciel interaktywnych seriali przygodowych. Mało znane studio...
Read More