Piękna galeria screenów z gry Final Fantasy XV

Square Enix opublikowali przepiękną galerię wysokiej jakości screenów z gry Final Fantasy XV. Tytuł pojawi się na konsolach nowej generacji, a więc PlayStation 4 oraz Xbox One.

Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Final Fantasy XV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Firma Square Enix zdecydowała się opublikować kolejne materiały z ich superprodukcji Final Fantasy XV w postaci galerii pięknych screenów. Obrazki pochodzą z wcześniej publikowanego zwiastuna gry. Jakość udostępnionych materiałów powala ilością detali oraz animacją.

Poniższa galeria koncentruje się głównie na ujęciach znanych z wcześniej publikowanego zwiastuna Final Fantasy XV. Warto jest jednak się z poniższymi obrazkami zaznajomić, ot chociażby ze względu na ich jakość wykonania. Gołym okiem widać, jak wysokiej jakości modele postaci, tekstury, animację oraz oświetlenie przygotowali specjaliści ze studia Square Enix. Tytuł pojawi się na konsolach nowej generacji i z pewnością wykorzysta jej zasoby sprzętowe.

Warto przypomnieć, że jeżeli chcecie przetestować Final Fantasy XV przed premierą, to możecie to zrobić składając zamówienie przedpremierowe na grę Final Fantasy Type-0 HD. Wraz z nim otrzymacie, niejako ekskluzywnie, dostęp do wersji demonstracyjnej ”piętnastki”.

Written By
More from Patryk

Twórcy ciągle dyskutują o kontynuacji Obcy: Izolacja

Obcy: Izolacja odniosło sukces i okazało się być jedną z najlepszych gier...
Read More