Photo Mode zaprezentowany w Driveclub

Driveclub pojawi się tylko na konsoli PlayStation 4. Twórcy starają się podążać za dzisiejszymi trendami i wprowadzą do zabawy tryb Photo Mode.

Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.
Driveclub pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencojowanych, super szybkich samochodów.

Tryb fotograficzny (Photo Mode) pojawia się w coraz większej ilości gier wideo w ostatnim okresie. Mowa tutaj nie tylko o grach wyścigowych, ale również produkcjach akcji, dla przykładu warto wspomnieć o The Last of Us: Remastered.

Twórcy DriveClub zdecydowali się wprowadzić tego typu gadżet do swojej najnowszej produkcji. Na jednym ze spotkań promujących ten tytuł, Paul Rustchynsky, zaprezentował fragmenty wideo zawierające elementy edytora zdjęć. Photo Mode pozwala graczom na swobodne manipulowanie kamerą w trakcie ujęć, dostosowywanie palety kolorów, ich głębi, ostrości oraz zabawę ekspozycją. Oczywiście fotografie graczy będą mogły być udostępnione w sieci za pomocą funkcji SHARE na padzie do PlayStation 4.

Tryb fotograficzny to tylko jeden z wielu elementów, jakie producenci DriveClub przygotowali dla graczy. Otrzymamy również zmienne warunki atmosferyczne, które bezpośrednio wpływać będą na właściwości jezdne naszych samochodów oraz ich zachowanie podczas wyścigu.

Gra pojawi się na PlayStation 4 w dwóch wersjach. Pełnoprawna, pudełkowa wersja pojawi się już 8 października w oficjalnej sprzedaży. Sony przygotowało dla subskrybentów PlayStation Plus specjalną edycją, którą będzie można pobrać bez dodatkowych opłat.

Written By
More from Patryk

Fallout: Shadow of Boston – Bethesda przygotowuje się do wielkiej zapowiedzi?

W sieci pojawiły się informacje na temat projektu Fallout: Shadow of Boston....
Read More