Peter Moore przeprasza fanów Nintendo

Peter Moore przeprosił dziś za „żarty”, których dopuścili się wczoraj ludzie, którzy prowadzą twitterowy profil silnika frostbite3. Lekko mówiąc były one niewłaściwe, zarówno według Petera Moore’a jak i fanów Nintendo.

 2380245-xbox-one-banner-2

Pierwszy kwietnia to wspaniała okazja do żartów wszelkiego rodzaju. Takie dowcipy często serwują nam twórcy gier, czy ludzie związani z cyfrową rozrywką. Wczoraj na profilu Frostbite3 w serwisie Twitter pojawiła się informacja, że EA wreszcie zooptymalizowało silnik Frostbite3, na którym działać ma Hal-Life 3, który będzie tytułem ekskluzywnym na WiiU. Żarty były bardzo niedorzeczne i niewłaściwe, ponieważ fachowcy z studia DICE stwierdzili wcześniej, że nie są w stanie dostosować silnika Frostbite na konsolę Nintendo.

Peter Moore przeprosił wszystkich za niesmaczny „żart”, a w szczególności swe przeprosiny kierował w stronę Nintendo America oraz fanów silnika Frostbite. Podkreślił także, że ani on, ani nikt z Electronics Arts nie miał pojęcia o zamiarze zamieszczenia takich informacji. Wiadomo, że żarty żartami, ale każdy powinien zdawać sobi sprawę gdzie leży granica dobrego smaku.

Tags from the story
, , , ,
More from Mikołaj Ciesielski

Jesteście niezadowoleni z oferty PlayStation Plus? W marcu jedna gra będzie waszym wyborem

Sony powraca do pomysłu, którego byliśmy świadkami w zeszłym roku. Każdy zainteresowany...
Read More