PES 2016 anulowane? Nie, nie, firma producenci uspokajają fanów

Rok bez kopanek od EA Sports i Konami rokiem straconym. Dla fanów piłki nożnej Pro Evolution Soccer to najważniejsza premiera, ale co z edycją PES 2016?

PES2016 banner

Konami rozwiązało współpracę z Hideo Kojimą, co negatywnie wpłynęło na wizerunek firmy. Najprawdopodobniej aktualnie kierownictwo kreśli nowe plany wydawnicze firmy, ale chyba zapomnieli o PES 2016.

W internecie pojawiła się bardzo ciekawa lista gier, którymi zajmuje się w tym momencie firma Konami. Jest na niej sporo gier, w tym Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, ale zabrakło tam Pro Evolution Soccer 2016. Fani zaczęli się zastanawiać, czy aby Konami nie skasowało swojej piłkarskiej serii?

Nic z tych rzeczy. Choć trzeba przyznać, że atmosfera jest nieco tajemnicza i nieciekawa. PES 2016 ponoć jest aktualnie tworzony, o czym zdecydowali się poinformować na Twitterze twórcy.

Gracze nie muszą się niczego obawiać. Jeszcze w tym roku, zgodnie z zapewnieniami producenta, gra ma przed sobą świetlaną przyszłość i szykowana jest świetna prezentacja. Oby to była prawda.

[dzięki – http://www.psu.com/news/26763/Is-PES-2016-cancelled-No-mention-on-Konamis-release-list-this-year]


konami_list

[interaction id=”55546f9340f2c57e04043b6c”]

Written By
More from Patryk

Sumo Digital, twórcy LittleBig Planet 3 pracują nad nowymi grami

W sieci pojawiły się informacje dotyczące studia Sumo Digital, które stoi za...
Read More