PES 2015 – pierwsze materiały wideo w jakości HD oraz oficjalna okładka gry

W sieci opublikowano materiały z rozgrywki w Pro Evolution Soccer 2015, które zamieszczono w jakości High Definition. Premiera gry nastąpi jesienią tego roku.

PES 2015 jest napędzane przez silnik FOX Engine. Będzie to pierwsza odsłona serii robiona z myślą o konsolach nowej generacji.
PES 2015 jest napędzane przez silnik FOX Engine. Będzie to pierwsza odsłona serii robiona z myślą o konsolach nowej generacji.

Firma Sony udostępniła na swoim kanale na YouTube oficjalne nagrania z gry Pro Evolution Soccer 2015. Dzięki temu możemy przyjrzeć się rozgrywce w lepszej jakości. Na murawę wybiegają piłkarze reprezentacji Niemiec, Brazylii czy Holandii. Wreszcie można rzucić okiem na jakość FOX Engine na PlayStation 4.

PES 2015 wprowadzi przede wszystkim lepszą oprawę graficzną, co widać na zbliżeniach podczas przerw w meczu. Gdy Mario Gotze otrzymuje reprymendę od sędziego, jesteśmy w stanie dostrzec grymas na jego twarzy, dezaprobatę oraz gestykulację rękami. Animację zawodników wykonano bardzo porządnie, toteż możecie liczyć na bezproblemowe rozpoznanie swoich ulubionych zawodników oraz ich charakterystycznych gestów. Co więcej, firma Konami potwierdziła już, że to właśnie reprezentant Niemiec przyozdobi okładkę najnowszej odsłony serii. 

Firma ujawniła również oficjalną datę premiery gry, która odbędzie się 17 listopada. Wersja demonstracyjna gry będzie dostępna w dystrybucji cyfrowej wcześniej, to jest 13 września. Tytuł pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Poniżej wspomniany gameplay oraz oficjalna okładka gry.

Pro Evolution Soccer 2015 - oficjalna okładka gry.
Pro Evolution Soccer 2015 – oficjalna okładka gry.

Written By
More from Patryk

Doom – na targach E3 opublikowano pierwszy teaser nowej odsłony legendarnej serii!

Na targach E3 nie mogło zabraknąć firmy Bethesda, która wraz z id...
Read More