PES 2015 – mamy pierwszy trailer oraz screeny

Pro Evolution Soccer 2015 to piłkarska gra, która trafi na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. W sieci udostępniono najnowszy zwiastun oraz galerię screenów.

Pro Evolution Soccer 2015 trafi po raz pierwszy na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Pro Evolution Soccer 2015 trafi po raz pierwszy na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Firma Konami udostępniła w sieci jeden z pierwszych materiałów wideo promujących grę Pro Evolution Soccer 2015. Tytuł ma pojawić się na platformach nowej generacji, toteż oprawa graficzna jest jego największą zaletą.

PES 2015 napędzane jest przez nowatorski silnik FOX Engine, za który odpowiada firma Kojima Productions. Na poniższych materiałach możemy zaobserwować jakość, z jaką generuje on środowisko gry, gęstość trawy, sylwetki zawodników, oraz ich twarze. Filmik robi wrażeniem, mimo iż nie jest to materiał prezentujący rozgrywkę. Na jej temat nadal wiemy stosunkowo nie wiele, a autorzy gry obiecują kolejną porcję informacji dopiero 3 lipca. Wtedy również, możemy spodziewać się nowych materiałów wideo, oby tylko prezentowały gameplay.

Deweloper sięgną po kluby Bayernu Monachium oraz Juventus Turyn, których piłkarze prezentują swoje umiejętności. Na poniższej galerii screenów możecie zaobserwować sylwetki zawodników oraz ich twarze. Trzeba przyznać, że Vida, Tevez czy też Paul Pogba wyglądają niezwykle autentycznie. Widać że jest to gra od podstaw robiona z myślą o konsolach nowej generacji.

PES 2015 pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych. Sklepu internetowej podają datę premiery, która miałaby nastąpić 26 września.

Written By
More from Patryk

Hideo Kojima jest zainteresowany systemem PlayStation VR

Burza informacyjna wokół Hideo Kojimy nie cichnie. Jego przejście pod skrzydła Sony...
Read More