Pełna wersja Driveclub wygląda wyśmienicie

Mercedes czy Audi?

Driveclub jest już ukończone i oczekuje wielkiej premiery na PlayStation 4. W sieci pojawił się nowy filmik przedstawiający fragmenty pełnej wersji gry.

Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Przez długie miesiące oczekiwaliśmy premiery Driveclub na PlayStation 4. Pierwsza, tworzona w pełni z myślą o najnowszej konsoli Sony gra wyścigowa jest już ukończona. Producent gry w osobie Paula Rustchynski’ego postanowił opublikować w sieci fragmenty rozgrywki z pełnej wersji gry.

Powiedzmy sobie otwarcie, tytuł wygląda bardzo pozytywnie i z pewnością znajdzie sobie sporą grupę odbiorców. Filmik został opublikowany w sieci z hiszpańskim komentarzem, ale kompletnie nie przeszkadza to w odbiorze samej rozgrywki. Co ciekawe, sam producent gry nie jest autorem tego filmiku, co więcej, nie wie nawet, w jaki sposób znalazł się on w sieci. Paul Rustchynksy zapewnia jednak, że jest to finalna wersja gry.

Model rozgrywki w Driveclub to klasyczny arcade. Jako gracze, otrzymamy dostęp do wielu licencjonowanych samochodów i możliwość ich dostrajania do własnych potrzeb. Rzeczony tytuł to pierwsza, w pełni next-genowa gra wyścigowa na PlayStation 4.

Written By
More from Patryk

Zobacz mechaniczną rękę Snake’a z edycji kolekcjonerskiej Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain otrzyma rewelacyjną edycję kolekcjonerską, w...
Read More