Październik w PlayStation Plus zapowiada się bardzo ciekawie ze względu na Driveclub

PlayStation Plus w październiku udostępni nam siedem pełnych wersji gier. Jedną z nich będzie debiutujące w tym okresie Driveclub na PlayStation 4.

Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Driveclub będzie udostępniony aktywnym abonentom PlayStation Plus w miesiącu październiku. Koncern Sony nie ujawnie jeszcze konkretnych informacji na temat oferty przyszłego miesiąca, ale z pewnością będzie to najciekawsza promocja dla właścicieli konsol PlayStation od miesięcy.

Wiadomość ta oznacza mniej więcej tyle, że subskrybenci PlayStation Plus w październiku otrzymają dostęp do siedmiu pozycji na konsole PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita łącznie. Największe emocje wzbudza jednak debiut sklepowy Driveclub, które w specjalnej wersji trafi do abonentów PlayStation Plus.

Sony poinformowało, że w bezpłatnej wersji gry wyścigowej studia Evolution znajdziemy wszystkie tryby rozgrywki, dziesięć samochodów, jedenaście tras oraz pięć torów wyścigowych.

Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem wysokiej jakości wyścigów samochodowych na PlayStation 4, to warto przed zakupem pełnej wersji Driveclub sprawdzić edycją przeznaczoną dla abonentów PlayStation Plus. Październik 2014 w PlayStaion Plus powinien przypaść do gustu każdemu, czekamy na więcej informacji na temat oferty.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/driveclub/news/driveclub_ps_plus_edition_will_be_available_in_addition_to_octobers_regular_free_ps4_games.html]

Written By
More from Patryk

Mario Kart 8 otrzyma dodatkową zawartość marki Mercedes-Benz!

Jeszcze tego lata dostępna będzie dodatkowa zawartość dla właścicieli Mario Kart 8....
Read More