Parkour w prawdziwym świecie rodem z Infamous 2

Infamous 2 to jedna z najciekawszych gier na PlayStation 3. Sama marka Infamous to jedna z najciekawszych na PlayStation. Ambitni fani nagrali świetny montaż przedstawiający parkour w prawdziwym świecie.

Najnowsza odsłona popularnego cyklu gier akcji!
Najnowsza odsłona popularnego cyklu gier akcji!

Po raz kolejny ambitni fani przygotowali nagranie wideo przedstawiające ich ulubioną grę. Tym razem na tapecie pojawił się Cole MacGrath z gry Infamous 2, którego umiejętności akrobatyczne zawstydziłyby niejednego asasyna.

Cole MacGrath w prawdziwym świecie radzi sobie nie gorzej, niż w grach z serii Infamous!

Gracze trenujący parkour przygotowali wspaniały montaż wideo przedstawiający ich umiejętności poruszania się po ulicy. Trzeba przyznać, że takie filmiki są niezwykle efektowne, a gibkości i umiejętności akrobatycznych głównego bohatera można pozazdrościć.

Pierwsza odsłona serii Infamous pojawiła się na rynku w roku 2009 tylko na PlayStation 3. Kontynuacja w postaci Infamous 2 trafiła na rynek w roku 2011, jako bardziej rozbudowany i dopracowany hit. InFamous: Second Son to trzecia odsłona cyklu, która pojawiła się na PlayStation 4 w roku 2014. Gra może pochwalić się niezwykle wybitną oprawą graficzną oraz średnią ocen na poziomie 80 punktów (Metacritic).

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/03/11/ever-wondered-what-infamous-would-look-like-in-real-life-then-check-out-this-real-life-cole-mcgrath/]


cole-mcgrath-infamous-2_pk

Written By
More from Patryk

Classical Review – Tomb Raider

Tomb Raider to gra przygodowa autorstwa Core Design z roku 1996. Tytuł...
Read More