Parkour w najlepszym wykonaniu na nowych materiałach z Assassin’s Creed Unity

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat gry Assassin’s Creed Unity. Opublikowano materiał promocyjny z udziałem zawodników parkouru oraz akrobatów.

Assassin's Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.
Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

Sympatycy serii Assassin’s Creed od premiery pierwszej części gry nagrywają amatorskie filmik, na których prezentują swoje umiejętności sportowe. W sieci udostępniono kolejny tego typu materiał, który prezentuje parkour w wykonaniu grupy French FreeRun Family

Warto w tym miejscu wspomnieć, że film został nagrany w bardzo wysokiej rozdzielczości 4K. Z opcji tej można oczywiście skorzystać na platformie YouTube. Grupka zapaleńców zarzuciła na siebie z pieczołowitością przygotowane stroje i postanowiła pobiegać w efektownym stylu po ulicach dzisiejszego Paryża. Czterech uczestników filmiku to zawodowcy. Ich akrobacje oraz styl może robić wrażenie na postronnych osobach. Firma Ubisoft, a więc producent i zarazem wydawca gry Assassin’s Creed Unity, sponsorowała przedsięwzięcie, ale stroje oraz efekty specjalne zawodnicy przygotowali sami. Deweloper już wcześniej wspominał, że zatrudniono profesjonalnych zawodników parkouru, którzy będą doradzali w kwestiach animacji oraz akrobacji w procesie produkcji gier z tej serii.

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona serii Ubisoftu. W najnowszej odsłonie  odwiedzimy XVIII-wieczny Paryż, pogrążony rewolucją francuską. Tytuł ten trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One już 31 października tego roku.

Written By
More from Patryk

Nowe Metal Gear Online zostanie zapowiedziane w przyszłym miesiącu

Już w przyszłym tygodniu, na imprezie The Game Awards, pojawi się zapowiedź...
Read More