Paris Games Week: konferencja Sony na żywo

Paris Games Week to kolejna wielka impreza branży gier wideo, która właśnie wkracza w decydującą fazę. W Paryżu wielką konferencję przygotuje Sony, którą będziecie mogli obejrzeć w internecie. 

Od jutro w Paryżu rozpoczną się wielkie targi gier wideo nazwane Paris Games Week. Impreza potrwa do dnia 1 listopada i powinniście spodziewać się tam kilku interesujących prezentacji, a może nawet zapowiedzi od największych producentów.

Firma Sony odpuściła sobie targi Gamescom 2015, aby przygotować się właśnie na imprezę Paris Games Week, w trakcie której przeprowadzi fajną konferencję. Już dzisiaj, o godzinie 17: 00 będzie mogli obejrzeć, co takiego japoński koncern przywiózł do stolicy Francji. W sieci opublikowano oficjalną informację o transmisji internetowej, do uczestnictwa w której Was zapraszamy.

Play z platformy Twitch możecie znaleźć poniżej. Myślę że warto wygospodarować trochę czasu, aby zapoznać się z nowościami, jakie szykuje dla nas Sony PlayStation. Oczywiście największe bomby z pewnością zostały zrzucone na tegorocznym E3, czyli zapowiedź Final Fantasy VII i Resident Evil 2 Remake, ale dlaczego Sony miałoby nie pokazać tych gier ponownie na Paris Games Week? Mało prawdopodobne, ale ja nadal trzymam za to kciuki i zapraszam Was do oglądania transmisji u nas.

Watch live video from PlayStation on www.twitch.tv
 

[interaction id=”560a3c16c70ac51c03a90d73″]

Written By
More from Patryk

Targi E3 2015 bez Dishonored 2?

Konferencja firmy Bethesda będzie czymś wielkim na tegorocznym E3 2015, ale najwyraźniej...
Read More