Pamiętajcie, że dziś rusza beta gry Star Wars Battlefront

Przypominamy, że już od dzisiaj możecie brać udział w beta testach długo oczekiwanej gry Star Wars Battlefront na PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych.

Star Wars Battlefront to jedna z najbardziej oczekiwanych gier wideo tego roku, a może nawet i ostatnich lat. Tytuł już dziś, od godziny 16: 00, startuje z otwartymi testami wersji beta. Potrwają one tylko kilka dni, bo do 12 października, ale przez ten okres będziecie mogli osobiście sprawdzić najnowszą grę cenionego w branży studia DICE…i nie będzie to kolejny Battlefield, ale coś niezwykle świeżego.

Co ciekawe, wczesną wersję gry już teraz możecie pobierać, ale tylko i wyłącznie na komputerach osobistych. Wystarczy zalogować się na swoje konto w sklepie Origin oraz odszukać konkretną sekcję. Co najważniejsze, pliki na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One zajmują około 7 GB danych, a więc już teraz przygotujcie nieco miejsca na betę gry Star Wars Battlefront.

W wersji testowej możecie liczyć na kilka ciekawych atrakcji. Studio DICE ogłosiło następujące atrakcje:

  • Atak AT-AT na Hoth, czyli udział w bitwach z udziałem 40 graczy – jako rebeliant wzywając na pomoc bombowce Y-wing i odpierając natarcia AT-AT, albo jako żołnierz Imperium broniąc maszyn kroczących i przy pomocy ich potężnego uzbrojenia neutralizując rebeliancką bazę.
  • Strefa zrzutu na Sullust: na powierzchni planety rozbijają się kapsuły ratunkowe, a zadaniem zespołów jest ich przejmowanie.
  • Misja typu Przetrwanie na Tatooine solo lub we współpracy ze znajomym.

Pamiętajcie również, że będzie Wam dane przetestować mobilną aplikację o nazwie Star Wars Companion. Pozwoli ona na grę karcianą Obrona Bazy oraz monitorowanie postępów gracza w grze oraz statystyk.

Pełna wersja gry Star Wars Battlefront wychodzi już 19 listopada na terenie naszego kraju w wersjach na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=GjTgxFFuqaM” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56137af474a791dd4b4d3211″]

Written By
More from Patryk

Zobacz nowy zwiastun gry F1 2015 na PlayStation 4 i Xbox One

Codemasters publikują najnowszą zajawkę gry F1 2015. Wyścigi wyglądają świetnie i reprezentują...
Read More