Pająk rozciąga sieć, a więc rozgrywka w The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2 to gra wideo studia Beenox Inc, która zostanie wydana na PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksie 360, Xbox One i Wii U już za kilka tygodni. W sieci pojawił się dziennik dewelopera z zapiskami rozgrywki.

spiderman-banner-3

W sieci opublikowano nowe informacje na temat gry The Amazing Spider-Man 2, która ma trafić do sprzedaży wraz z filmowym pierwowzorem. Jest to gra z gatunku przygodowych, dzięki której będziemy mieli okazję zwiedzić ogromną metropolię. Materiał filmowy prezentuje wiele aspektów rozgrywki, jak również komentarz twórców. Spidey wygląda coraz lepiej, tym nie mniej nie jest to ten sam poziom rozgrywki, jaki możemy otrzymać za pośrednictwem gier z serii Batman. Za obraz Petera Parkera odpowiada studio Beenox Inc, wydawcą gry jest Activision.

Pod względem fabularnym gra stanowi rozwinięcie wątków, które towarzyszyć będą filmowej adaptacji komiksu. W gruncie rzeczy, mamy do czynienia ze znanymi rozwiązaniami, a więc dynamiczną walką i posługiwaniu się linami. Tym razem twrócy, studio Beenox, dopracowali system eksploracji, co oznacza, że w mieście znajdziemy wiele zakamarków, ukrytych miejsc, zadań i questów. Pajęczyna nie będzie już przyczepiała się do wszystkiego, w pierwszej części gry było to nagminne i irytujące. Teraz musimy mierzyć siły na zamiary, a więc szukać dogodnych miejsc na oddawanie skoków i akrobacji. 

Gra trafi do Europy 2 maja na konsole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, Wii U, 3DS oraz na komputerach osobistych.

Written By
More from Patryk

Video – Quantum Break duchowym następcą Max Payne’a?

Warto się przyglądać Quantum Break na Xbox One, bowiem jest to kolejna...
Read More