Otwarty świat i gameplay z gry Assassin’s Creed Syndicate

Zbliżamy się do wielkiej premiery gry Assassin’s Creed Syndicate. Warto jest sprawdzić, jak prezentuje się oprawa graficzna gry oraz otwarty świat oraz wirtualny Londyn.

W sieci pojawiło się nowe nagranie wideo przedstawiające nam rozgrywkę z gry Assassin’s Creed Syndicate. Tytuł pojawi się niebawem na PlayStation 4, Xbox One i pecetach. Dziś możecie zerknąć na niemalże kwadrans rozgrywki, podziwiać eksplorację otwartego świata oraz prezencję wirtualnego Londynu. Osobiście muszę przyznać, że nadal świetnie bawię się przy ogrywaniu Assassin’s Creed Unity i moim zdaniem cyfrowa wersja Paryża prezentuje się nieco lepiej, aniżeli brudny i industrialny Londyn.

Filmik możecie obejrzeć poniżej, oczywiście Ubisoft publikuje swój materiał w wysokiej rozdzielczości. Na nagraniu zobaczycie trochę eksploracji, walki, unikania kul (!?) oraz całkiem dobrą grafikę. Assassin’s Creed Syndicate nie będzie rewolucyjny, ale pozwoli przede wszystkim rozgrywać misje dwójką interesujących bohaterów. Jacob i Evie prezentują się bardzo dobrze i już nie mogę się doczekać sprawdzenia systemu gry dwójką asasynów.

Gameplay powinien wspomóc Was w decyzji o zakupie gry. Premiera Assassin’s Creed Syndicate już w przyszłym miesiącu na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Jesteście zainteresowani najnowszą odsłoną tasiemca Ubisoftu?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=bf2NzjVUJjo” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fc39c366f2b66b49cdd183″]

Written By
More from Patryk

GTA 5 na PC bije rekord Skyrim na Steamie

Grand Theft Auto 5 w wersji na PC jest już z nami...
Read More