Otwarte beta testy World of Tanks na PlayStation 4 od 4 grudnia

Wargaming ogłosił, że już od początku grudnia będzie można dołączyć do otwartych beta testów gry wieloosobowej World of Tanks na konsoli PlayStation 4.

Wargaming ma przyjemność poinformować, że otwarta beta World of Tanks na PlayStation 4 wystartuje 4 grudnia i potrwa przez 3 dni, do 6 grudnia. Na wszystkich graczy, którzy wezmą udział w wydarzeniu czekają ekskluzywne nagrody.

World of Tanks na PlayStation 4 jest w pełni darmowe dla użytkowników PlayStation i subskrypcja PlayStation Plus nie jest wymagana do gry.

Każdy uczestniczący w rozgrywce otrzyma czołg premium M22 Locust w szarym malowaniu upamiętniającym 20 lecie PlayStation® na rynku ze specjalnym emblematem. W dniach trwania otwartej bety dostępny będzie również zestaw bonusowy z darmowym lekkim amerykańskim czołgiem T1E6-PS w wyjątkowym malowaniu.

Będzie również możliwość zakupu czterech różnych pakietów założycielskich o wyjątkowych zawartościach. World of Tanks na PlayStation 4 kontynuuje strategię firmy Wargaming odnośnie obecności na wiodących platformach sprzętowych. Gra wykorzysta unikatowe cechy platformy Sony takie jak pełne wykorzystanie możliwości oferowanych przez kontroler konsoli, Share Play i zdalną grę na PlayStation Vita z dostosowanym sterowaniem do konsoli przenośnej.

Dodatkowo, już podczas pierwszej bety zadebiutują dwie mapy, „Ruinberg” oraz „Scorpion Pass”, największa w historii World of Tanks arena bitewna.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=PYh1PXE2c44″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”564cc55fb8db3ddc5e40d445″]

Written By
More from Patryk

Final Fantasy X | X-2 HD Remaster będzie dostępne na PlayStation 4

Final fantasy X I X-2 zostało oficjalnie potwierdzone na PlayStation 4. Odświeżone...
Read More