Otwarta beta Warface na X360 rusza już dziś!

Warface to pierwszoosobowa strzelanina akcji, która jest przeznaczona do rozgrywek wieloosobowych. Nad tytułem pracuje Crytek, który zamierza wypuścić tytuł również na konsolę Xbox 360. 

technoid-ftp-fps-warface-banner

Warface to pierwszoosobowa sieciowa gra akcji, stworzona przez studio Crytek, czyli twórców takich gier jak Crysis, czy Far Cry. W październiku ubiegłego roku miejsce miała premiera Warface na komputerach osobistych, natomiast na sierpień zaplanowana jest premiera na konsolę Microsoftu. Wersja beta jest już dostępna dla posiadaczy konta Gold na platformie Xbox Live.

W otwartej becie spotkamy się z trzema trybami, gdzie przyjdzie nam zmierzyć się z innymi graczami, na kilku mapach z zamkniętej bety. Twórcy oferują również dwie misje fabularne w trybie kooperacji na różnych poziomach trudności. Gra będzie stale aktualizowana, dzięki czemu z czasem gracze otrzymają dostęp do nowych opcji, ustawień, trybów rozgrywki i misji codziennych. Warface jest grą typu free- to- play, a więc gracz nie wnosi opłaty startowej za zakupienie gry, ale może skorzystać z mikrotransakcji. Tylko od nas samych zależy, jak wiele gotówki zainwestujemy w ogrywany tytuł. Co ciekawe, podczas rozgrywki otrzymamy do wyboru cztery różne klasy: strzelca, medyka, inżyniera oraz snajpera. Warface korzysta z silnika CryEngine 3 i podobnej mechaniki jak poprzednie gry tego producenta, dzięki czemu postacie cechują się większą mobilnością.

Gra jak dotąd trafiła tylko na komputery osobiste. Zapowiada się ciekawy tytuł wieloosobowy na wyłączność dla Xboksa 360. Zabieg ten, w okolicznościach premiery nowego systemu, może zaspokoić gier właścicieli poczciwego Xboksa. Poniżej możecie rzucić okiem na zwiastun tej pozycji – więcej informacji już wkrótce!

[autor newsa – Mikołaj Ciesielski]

Tags from the story
, , ,
Written By
More from Patryk

Sony zapowiada przerwę w działaniu PlayStation Network

Firma Sony ponownie zapowiedziała przerwę w działaniu systemu PlayStation Network. Na początku...
Read More