Orsinium nowym dodatkiem DLC do gry The Elder Scrolls Online

Zenimax Online we współpracy z Bethesdą przygotowało kolejne duże rozszerzenie do gry The Elder Scrolls Online, które zabierze nas do wspaniałej i również niebezpiecznej stolicy Orków.

Firma Bethesda zdecydowała się ogłosić największy od premiery gry The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited dodatek DLC o nazwie Orsinium. Producenci gry poinformowali, iż nowe fabularne rozszerzenie pojawi się na rynku już z dniem 2 listopada w wersji na Xbox One oraz pecety, zaś konsola Sony otrzyma Orisnium dopiero 17 listopada.

Autorzy The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited potwierdzają, że jest to największe z dotychczasowych rozszerzeń wprowadzający mnóstwo zawartości. Ponoć wątek główny Orsinium ma wystarczyć na około 20 godzin zabawy. Producenci w tym czasie zabiorą nas w niebezpieczne góry Wrothgaru oraz stolicy Orków. Zatem szykuje się całkiem interesująca i pełna wrażeń przygoda dla wszystkich zainteresowanych.

Dodatek DLC Orsinium został wyceniony na około 84 złote, to jest 3000 tysiące monet w grze, ale jeżeli jesteście subskrybentami abonamentu ESO Plus, to możecie liczyć na rozszerzenie bez dodatkowych opłat. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun rzeczonego rozszerzenia i zdecydować się, czy warto jest inwestować w Orsinium Wasze monety bądź prawdziwą walutę.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=y4LP4EDN99c” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56127e47c70ac51c03d5a07d”]

Written By
More from Patryk

Powstaje kolejna gra Star Wars w siedzibie Electronic Arts

Jade Raymond dołączyła ostatnio do ekipy Electronic Arts i założyła własne studio...
Read More