Opublikowano nagrania z testów Bloodborne

Trwają testy alpha gry Bloodborne na PlayStation 4. W sieci udostępniono fragmenty z rozgrywki, które przedstawiają nam eksplorację otoczenia, walką oraz charakter lokacji.

Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.
Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.

From Software w porozumieniu z koncernem Sony zorganizowały wczesne testy gry Bloodborne na PlayStation 4. Przez kolejne dni wybrani gracze będą mogli zachwycać się rozgrywką w ten ekskluzywny dla konsoli Sony tytuł. Dziś w sieci opublikowano pierwsze materiały wideo, dzięki którym również my możemy przyjrzeć się bliżej udostępnionej zawartości.

Autorem filmów jest użytkownik platformy YouTube o pseudonimie ”Prodigious”. Ujawnił on kilka filmików, które zamieścił na swoim kanale. Uwiecznił on na swoich nagraniach ekran wyboru postaci, zaprezentował dwie klasy bohaterów oraz rozgrywkę właściwą.

Momentalnie rozpoznacie znany schemat rozgrywki (seria Dark Souls) oraz wiele elementów mechaniki, które na myśl przywodzą wcześniejsze dokonania From Software. Bohater porusza się na ekranie w podobny sposób co w poprzednich grach tego studia, walka prowadzona jest również w oparciu o podobną mechanikę co w serii Souls. Oczywiście jakość wykonania lokacji stoi na wysokim poziomie, tytuł ma jednakowoż inną charakterystykę od przywoływanej przeze mnie serii Souls.

Bloodborne trafi wyłącznie na najnowszą konsolę Sony, czyli na PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 6 lutego 2015 roku.

Written By
More from Patryk

PlayStation 4 z motywem Metal Gear Solid V: The Phantom Pain dostępne w Polsce

Kozacka wersja konsoli PlayStation 4 z motywem z Metal Gear Solid V:...
Read More