Opublikowano koncepcyjne grafiki z Dragon Age III: Inkwizycja

dragon-age-3-inquisition-game-wallpaper1

Dragon Age III: Inquisition to jeden z najgorętszych tytułów nadchodzącego roku. W sieci opublikowano koncepcyjne grafiki świata gry.

NA_DA_BANNER2

Dragon Age: Inquisition to trzecia odsłona sagi cRPG stworzonej przez studio BioWare. Twórcy pod wpływem krytyki fanów zmienili założenia serii, tym samym cofając się o kilka lat wstecz, celem oddania otwartej, pełnej tajemnic i eksploracji gry wideo. Akcja gry ponownie zabiera gracza do świata znanego jako Thedas, który po wydarzeniach z poprzednich dwóch odsłon pogrąża się w chaosie i bezprawiu. Scenariusz Inkwizycji rozpoczyna się w dziesięć lat po wydarzeniach z części pierwszej. Z uwagi na skalę wydarzeń w Dragon Age: Inquisition gracz podróżuje po całym kontynencie. Choć nie mamy tu do czynienia z otwartym światem w pełni tego słowa znaczeniu, lokacje są raczej dużo większe i bardziej zróżnicowane niż w poprzednich odsłonach. Docieranie do wybranych obszarów odbywa się na samej mapie, po dotarciu tam, ogromne lokacje stają przed nami otworem, a trzeba przyznać, że ich projekty robią wrażenie.

BioWare opublikowało w sieci kilka grafik koncepcyjnych, dzięki którym możemy poznać pierwsze lokacje z nadchodzącego Inquisition. Środowisko gry dzielić się będzie na kilka obszarów, zależnych od tego w jakim otoczeniu się aktualnie znajdujemy. Podczas gry odwiedzimy takie lokacje jak podtopione miasto elfów, mroczne bagna, jak również skaliste góry, przez które prowadzi most do pewnego, mrocznego miasteczka. Co ciekawe, ekipa Game Informera dotarła do opisu jednej z lokacji, miasteczka położonego na wodzie, który głosił ”Tutaj znajduje się otchłań, przepaść dla wszystkich dusz. Przez tą wodę dusze otrzymują nowe życie w zaświatach. To tutaj potężny Arlathan został przeklęty, a jego naród pochłonięty przez ciemność”.

Dragon Age III: Inquisition trafi na PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360 i Xbox One jeszcze w tym roku. Zapowiada się niezłe starcie z rodzimym Wiedźminem, z korzyścią dla nas samych, ponieważ dwie gry zapowiadają się rewelacyjnie.

dragon_age_inquisition_01

 

dragon_age_inquisition_02

 

dragon_age_inquisition_03

 

Written By
More from konadmin

Jest już data premiery GTA V

Niestety na tym dobre informacje się kończą. Zapowiadany wcześniej na wiosnę 2013...
Read More