Opóźniono datę premiery Grand Theft Auto 5 na PC

Użytkownicy komputerów osobistych znowu będą zmuszeni poczekać na premierę Grand Theft Auto V, która została przesunięta na kwiecień.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.
Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

Grand Theft Auto V na komputerach osobistych pojawi się dopiero 14 kwietnia, a nie jak wcześniej planowano 24 marca. Firma Rockstar przeprasza fanów i prosi o chwilę cierpliwości związaną z debiutem na rynku PC. W ramach podziękowania za cierpliwość, osoby, które zamówiły grę w przedsprzedaży, otrzymają w prezencie 200 000 dolarów do wykorzystania w trybie GTA Online.

”GTAV na PC będzie dostępne już 14 kwietnia w wersji pudełkowej i w wersji cyfrowej do pobrania. Chcemy gorąco przeprosić posiadaczy PC z całego świata, którzy z niecierpliwością odliczają dni do premiery gry, ale potrzebujemy jeszcze trochę czasu, aby upewnić się, że oferowany produkt będzie najwyższej jakości, a napady i w pełni funkcjonalny tryb GTA Online będą działać bez najmniejszych problemów już w dniu premiery.” – Rockstar.

W sieci pojawiły się również informacje dotyczące ”Napadów” w wersji konsolowej. Mają się one pojawić już 10 marca w trybie GTA Online. Gracze już od dłuższego czasu oczekują na ten niezwykle efektowny i grywalny tryb. ”Napady” pozwolą bawić się wspólnie czterem graczom i wziąć udział w wieloetapowych i efektownych rabunkach w świecie gry.

Grand Theft Auto V jest dostępne na PS4, Xone, X360, PS3 i może się pochwalić średnią na Metacritic na poziomie 97 punktów (PS4).

[informacja prasowa]

gta 5 premiera_pk

Written By
More from Patryk

Dziś premiera F1 2014 na konsolach stacjonarnych oraz PC

F1 2014 debiutuje na Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych. Za...
Read More