Operacja Map Madness w World of Tanks: Xbox 360 Edition

Marzyłeś o tym, aby zostać czołgistą? Spróbuj swoich sił w World of Tanks!

Xbox i Wargaming ogłaszają datę rozpoczęcia Operacji Map Madness – czasowej akcji specjalnej dla graczy World of Tanks: Xbox 360 Edition.

Xbox360_2013_horizontal_rgb

Firma Wargaming.net ogłosiła tymczasową misję specjalną o nazwie ”Map Madness” dla gry World of Tanks w wersji na Xboksa 360. Przez tydzień, pomiędzy 18 a 24 marca, zadaniem społeczności będzie zniszczenie w grze sieciowej określonej liczby pojazdów, kolejno 10, 25 i 40 milionów czołgów na całym świecie. Poszczególne rekordy będą nagradzane odblokowaniem dla całej społeczności nowych map do gry wieloosobowej. 

Po zniszczeniu dziesięciu milionów czołgów gracze odblokują dostęp do mapy Lakeville. 25 milionów zniszczonych maszyn bojowych wpłynie na odblokowanie mapki El Halluf. Największym wyzwaniem jest Prokhorovka, która wymaga 40 milionów zniszczonych czołgów do otrzymania dostępu.  Lakeville jest typową, osadzoną w mieście mapką, na której liczy się strategia, odpowiednie dobranie taktyki i korzystanie ze zrujnowanych budynków. Lokacja El Halluf to pustynne rejony, otwierające przed graczami możliwość formowania zasadzek. Ostatnia z lokacji, czyli Prokhorovka, jest klasyczną mapą z komputerowej wersji gry, która łączy w sobie elementy otwartego otoczenia z miejskimi obszarami. W sieci pojawił się nawet zwiastun ”Map Madness”, który możecie obejrzeć poniżej.

Dowódcy czołgów będą mogli śledzić postępy zmagań bojowych za pośrednictwem meldunków przesyłanych poprzez menu startowe gry World of Tanks: Xbox 360 Edition. Przygotowania do operacji należy rozpocząć natychmiast, uzupełniając stan parku maszynowego w grze i dozbrajając pojazdy w najlepsze wyposażenie.

Wydana przez Microsoft Studios, opracowana przez studio Wargaming gra „World of Tanks: Xbox 360 Edition” jest dostępna w cyfrowej dystrybucji w modelu free-to-play dla abonentów Xbox Live Gold, z dodatkowym, 7-dniowym dostępem do wersji próbnej dla pozostałych użytkowników Xbox Live. Do gry został opracowany zupełnie nowy, intuicyjny model sterowania, integracja z Xbox Live w postaci listy znajomych, grup oraz osiągnięć, jak również interfejs gracza dostosowany do rozgrywki na dużym ekranie.

Tags from the story
, , ,
Written By
More from Patryk

Zobaczcie Lamborghini Veneno w akcji na trasach Driveclub

W sieci udostępniono kolejny materiał wideo z dodatku DLC gry Driveclub wprowadzającego...
Read More