Operacja Map Madness w World of Tanks: Xbox 360 Edition w toku!

Marzyłeś o tym, aby zostać czołgistą? Spróbuj swoich sił w World of Tanks!

World of Tanks Xbox 360 Edition to specjalna wersja popularnej gry wojennej z gatunku MMO na platformę Microsoftu. Dziś rano rozpoczęła się specjalna akcja zatytułowana ”Operacja Map Madness”.

xbox_360_banner

Już dziś od godzin porannych rozgrywa Operacja Map Madness – czasowa akcja specjalna dla graczy World of Tanks: Xbox 360 Edition. Do 24 marca, gracze mają za zadanie wspólnymi siłami odblokować trzy nowe mapy do gry wieloosobowej, niszcząc kolejno 10, 25 i 40 milionów czołgów w rozgrywkach sieciowych. Co ciekawe, wystarczyły niecałe dwie godziny od rozpoczęcia operacji, aby walcząca społeczność World of Tanks: Xbox 360 Edition na całym świecie zdołała już zniszczyć 25 milionów pojazdów, i odblokować dwie pierwsze lokacje.

Warto w tym miejscu trochę dokładnie przypomnieć, o co trwa zacięty bój. Po zniszczeniu dziesięciu milionów czołgów gracze odblokują dostęp do mapy Lakeville. 25 milionów zniszczonych maszyn bojowych wpłynie na odblokowanie mapki El Halluf. Największym wyzwaniem jest Prokhorovka, która wymaga 40 milionów zniszczonych czołgów do otrzymania dostępu.  Lakeville jest typową, osadzoną w mieście mapką, na której liczy się strategia, odpowiednie dobranie taktyki i korzystanie ze zrujnowanych budynków. Lokacja El Halluf to pustynne rejony, otwierające przed graczami możliwość formowania zasadzek. Ostatnia z lokacji, czyli Prokhorovka, jest klasyczną mapą z komputerowej wersji gry, która łączy w sobie elementy otwartego otoczenia z miejskimi obszarami.

Wydana przez Microsoft Studios, opracowana przez studio Wargaming gra World of Tanks: Xbox 360 Edition jest dostępna w cyfrowej dystrybucji w modelu free-to-play dla abonentów Xbox Live Gold, z dodatkowym, 7-dniowym dostępem do wersji próbnej dla pozostałych użytkowników Xbox Live. Do gry został opracowany zupełnie nowy, intuicyjny model sterowania, integracja z Xbox Live w postaci listy znajomych, grup oraz osiągnięć, jak również interfejs gracza dostosowany do rozgrywki na dużym ekranie. Program umożliwia także zakup dodatków w grze, w postaci czołgów klasy premium, akcesoriów i kont premium.

Tags from the story
, , ,
Written By
More from Patryk

Marcin Iwiński ze studia CD Projekt RED wypowiada się na temat dodatków do Wiedźmin 3: Dziki Gon

Serwis IGN opublikował fragmenty rozmowy z Marcinem Iwińskim z CD Projekt RED....
Read More