Onlaught będzie pierwszym rozszerzeniem do Call of Duty: Ghosts

Na zapowiedź pierwszego rozszerzenia do Call of Duty: Ghosts czekało wiele milionów graczy na całym świecie. Onslaught przyniesie kilka ciekawych nowości, nowe mapy i epizod.

CDGhosts_Banner

Call of Duty: Ghosts powstało niejako początek nowej serii w ramach najpopularniejszej marki strzelanin, a sama końcówka kampanii wyraźnie zasugerowała, że w kolejny rozdział tej historii zagramy w 2015 roku. Grę opracowało studio Infinity Ward we współpracy z zespołami Raven Software i NeversoftCall of Duty: Ghosts trafiło na półki sklepowe w listopadzie zeszłego roku. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o pomniejszym rozszerzeniu do Duchów, w którym główną rolę odegrał pies, a raczej jego zmiennik, czyli szary wilk. Był to jednak przedsmak tego, co twórcy przygotowali na premierę rzeczonego Onslaught. 

Informacje wyciekły do sieci dzięki sieci sklepów GameStop, która popełniła niewielki błąd, wystawiają plakaty i stoiska promocyjne Onslought zbyt szybko, niż sami twórcy zakładali. Tym samym, po analizie owego plakatu, jesteśmy wstanie stwierdzić co będzie zawartością DLC. Rozszerzenie zadebiutuje 28 stycznia tego roku na konsolach Xbox 360 i Xbox One. Posiadacze pozostałych platform tradycyjnie będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Rozszerzenie zaoferuje nam cztery nowe mapy: Fog, Containment, Bayview, i Ignition. Ponadto twórcy dorzucają dwie nowe bronie, czyli Maverick AR i karabin snajperski, jak również nowy epizod do kooperacyjnego trybu Extinction zatytułowany Nightfall (Zmierzch).

cod-ghosts-onslaught

 

Written By
More from konadmin

Dwie godziny z Final Fantasy X HD

Twórcy zamieścili w sieci pokaźny obraz rozgrywki z Final Fantasy X HD....
Read More